Sprowadzamy auta z USA i nie tylko

Kameleon Transport od ponad 12 lat sprowadza auta z Ameryki do Polski. Co roku jest to kilkaset samochodów, w ostatnich latach nawet tysiąc. Według badań Carfax Europe z sierpnia tego roku, po polskich drogach jeździ aktualnie blisko 235 tys. pojazdów, które przyjechały do nas ze Stanów. Nieskromnie możemy powiedzieć, że wiele z nich pojawiło się tu dzięki nam.

Klienci wybierają nas, ponieważ mamy duże doświadczenie i zapewniamy kompleksową usługę: od przedstawiania ofert aut z USA i doradzenia zakup, którego modelu jest najkorzystniejszy, po załatwienie wszelkich formalności na etapie licytacji, a potem przewozu. Pomagamy też w dostosowaniu samochodów z USA do polskich norm drogowych i ewentualnie w naprawie.

Już na początku klient dostaje pełną kalkulację kosztów. Wie dokładnie, co kupuje i za ile. Jest więc w stanie stwierdzić, w jakim stopniu cała operacja mu się opłaca. My zapewniamy, że bardzo – inaczej nie robilibyśmy tego tak długo. Auta z Ameryki są o około 20 proc. tańsze od tych wystawianych na rynku wtórnym w Polsce. Najbardziej opłacalne jest sprowadzanie aut wyższej klasy, ponieważ przebitka na nich jest większa. Oczywiście, żeby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek, trzeba doskonale znać amerykański rynek i prawo handlowe. I po to właśnie zatrudnia się taką firmę jak nasza.

Importujemy samochody nie tylko ze Stanów. Dużym rynkiem jest też Kanada. Auta stamtąd w dużej mierze przystosowane są do wymogów europejskich. Nietypowe, na przykład zabytkowe auta, przypływają do nas z Japonii. I są to pojazdy w znakomitym stanie. Natomiast te najbardziej luksusowe, o bogatym wyposażeniu, pozyskuje się w Emiratach Arabskich. Mamy sprawdzonych dealerów we wszystkich tych krajach.

Poza samochodami osobowymi sprowadza się coraz więcej innych pojazdów, np.: markowe motocykle i quady. Wyprawiamy się nawet po łodzie do Ameryki, skutery, wodne i jachty motorowe. Nie straszny nam transport przesyłek ponadgarabrytowych. Mamy tak duże rozeznanie w branży motoryzacyjnej na kilku kontynentach, że jesteśmy w stanie znaleźć niemal każdy model auta, czy nietypowy sprzęt, o jaki poprosi klient. Jeśli ktoś nie wierzy, niech nas sprawdzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *